O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

          Firma CEMA servis zahájila svoji činnost v lednu 2013 v pronajatých prostorách fy. JH-OIL v Otíně, s postupným nárůstem prodeje a servisu zemědělské techniky jsme začali hledat větší prostory s odpovídajícím servisním zázemím. Počátkem roku 2015 jsme zakoupili areál v Horním Skrýchově vzdálený 3km od Jindřichova Hradce a po cca. půlroční rekonstrukci jsme se přestěhovali do vlastního zázemí kde působíme dodnes. 

         Zákazníkům nabízíme širokou nabídku strojů od renomovaných zahraničních ale i českých výrobců zemědělské, komunální a zahradní techniky. Mezi nejvýznamnější značky, které firma zastupuje, patří kolové traktory, žací mlátičky a teleskopické manipulátory MASSEY FERGUSON, kolové traktory VALTRA, lisy a baličky kulatých balíků od irského výrobce McHALE, stroje na sklizeň pícnin a zpracování půdy PÖTTINGERKVERNELAND, čelní nakladače na traktory QUICKE, stroje na zpracování půdy, setí a obnovu luk VREDO a AGRISEM, kloubové a teleskopické nakladače SCHÄFFER a MERLO, traktorové návěsy od českého výrobce WTC Písečná, plošné postřikovače HARDI, rozmetadla průmyslových hnojiv BREDAL, paprskové shrnovače píce SITREX a další.

       Pro údržbu travnatých ploch, zahrad a parků nabízí firma CEMA servis profesionální zahradní sekačky a malotraktory KUBOTA.

          Firma své služby nabízí jak velkým zemědělským podnikům, tak malým farmářům převážně v oblasti Jindřichohradecka. Na veškerou nabízenou techniku zajišťujeme kvalitní záruční i pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů. Kromě nabízené techniky zajišťujeme dodávky ND a kompletní servis včetně GO motorů a převodovek traktorů z koncernu SAME DEUTZ-FAHR Group.

          Prioritou firmy CEMA servis je zajišťování kompletních dodavatelských služeb pro zákazníky včetně kvalitního poradenství, poprodejních služeb, individuálního přístupu a dlouhodobé spolupráce.

Za firmu CEMA servis s.r.o.
                 Martin Pastorek
                 Čestmír Havel
                 Václav Haruda


Naše projekty:

V rámci projektu "Užitkové auto pro servis strojů" jsme si s podporou programu PRV 2014 - 2020 pořídili auto kategorie N1 k provádění servisu strojů, převážně zemědělských. Automobil je potřebný pro výjezdy servisních techniků mimo provozovnu, ve voze jsou převáženy náhradní díly, součástky, pracovní nářadí a strojní vybavení.