Dne 18.1.2016 jsme předali Zemědělskému družstvu Strmilov nový traktor MASSEY FERGUSON nejvyšší řady 8700. Konkrétně se jedná o model 8735 s výkonem motoru 350 koní a 100% plynulou převodovkou DYNA-VT. Traktor je dodáván v nejvyšší výbavě EXCLUSIVE včetně autopilota Auto-Guide 3000 a dálkové telemetrie AGCOMMAND, která kromě aktuální polohy traktoru zobrazuje i aktuální parametry motoru, převodovky, hydraulického systému, chybová hlášení, atd..

Ve všech řadách traktorů používá MASSEY FERGUSON motory AGCO POWER ( SISU ), které splňují nejpřísnější emisní limity Stage IV/Tier 4 final a vyznačují se nízkou spotřebou paliva. K dosažení emisních limitů motory AGCO POWER nepoužívají filtry pevných částic DPF ale "vystačí" si s bezůdržbovým systémem selektivní katalitické redukce SCR třetí generace a oxidačním katalyzátorem DOC. Konkrétně řadu 8700 osazují 6 válcové motory SISU o objemu 8,4 l, s max. výkonem 370 koní a kroutícím momentem 1600 Nm.

Jsme velice rádi, že se vedení zeměděského družstva Strmilov rozhodlo po praktickém vyzkoušení několika značek pro nákup traktoru MASSEY FERGUSON a rozšíří tak počty uživatelů této značky v našem regionu.

Děkujeme.

CEMA servis s.r.o.