16.04.2015 

Tento týden převzali majitelé společnosti BOVIS N.B. spol. s r.o. z Nové Bystřice do užívání nový traktor MASSEY FERGUSON 7626 Dyna-6.

Traktor MF 7626 patří mezi výkonově nejsilnější model řady 7600, je vybaven 6-ti válcovým motorem AGCO SISU POWER o objemu 7,4 l a maximálním výkonu 280 koní, max. kroutící moment motoru je 1145 Nm. Převodovka Dyna-6 má celkem 24 rychlostí vpřed a vzad ( 4 skupiny, 6 rychlostních stupnů ve skupině ), všechny rychlosti lze řadit bez použití spojky, převodovka je vybavena funkcí AutoDrive s automatickým módem řazení podle zatížení motoru nebo nastavení parametrů řidičem. Traktory lze vybavit podle přání zakazníka širokou příplatkovou výbavou - čelní hydraulická ramena, čelní PTO, odpružená přední náprava, hydropneumaticky odpružená kabina, automatické řízení traktoru, dálková on-line telemetrie základních provozních parametrů traktoru, atd..

Traktory MF 7600 patří mezi nejprodávanější řadu z produkce MASSEY FERGUSON, vyznačují se úspornými a spolehlivými motory SISU, kvalitními převodovkami Dyna-VT nebo Dyna-6, komfortními a prostornými kabinami, velkým rozvorem náprav a celkovou spolehlivostí traktoru.

Jsme velice rádi, že se majitelé společnosti BOVIS N.B. rozhodli pro značku MASSEY FERGUSON a rozšíří tak počet spokojených uživatelů těchto traktorů v regionu Jindřichohradecka.